Cariere

Căutăm Manager Producție pentru atelier producție perdele!

Responsabilități principale:

  • Direcționare și optimizare activitate producție
  • Formarea unei structuri eficiente de producție
  • Calcul costuri producție, calcul preț
  • Planificare și supraveghere activitate producție
  • Asigurare verificare calitate
  • Alegere și achiziție auxiliare specifice activității
  • Management echipă, supravegere și evaluare

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență în post de conducere
  • Cunoştințe bune de operare PC (Excel, Word, Outlook)
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete, biztos kezelése (Excel, Word, Outlook)
  • Foarte bune abilități de organizare
  • Orientare către rezultate și eficiență

Constituie avantaj:

  • Cunoașterea sistemului ERP Navision sau a unui alt ERP
  • Posesie permis auto categoria B

Locație: Cluj, localitatea Vlaha

Oferim:

  •  Mediu de lucru modern
  •  Pachet salarial competitiv
  •  Posibilități de dezvoltare și promovare
  •  Colaborare  pe termen lung

 Cv-urile se trimit pe adresa mail: resurseumane@decocenter.ro

Căutăm colegi noi la centrul logistic din Vlaha!

Angajăm:

  • lucrători depozit
  • croitorese
  • ambalatori

Pentru informații, scrieți-ne pe resurseumane@decocenter.ro sau apelați nr.telefon 0264-207247!